TİKTOK’TA 3 YENİ ÖZELLİK

Popüler sosyal medya uygulaması TikTok, yeni özelliklerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Fotoğraf düzenleme, karakter sayısı arttırma, TikTok Shop gibi özelliklerini kullanıma sunan Tiktok, kullanıcılarını bir hayli heyecanlandırdı.

TikTok’un 3 yeni özelliği içerisinde yer alan fotoğraf düzenleme ile artık kullanıcılar 35 kareye kadar fotoğraf galerisi oluşturabilecek. Oluşturulan galeriye müzik eklenebilecek ve galerideki fotoğraflar eklenen müzik ile uyumlu şekilde değişebilecek.

TikTok’a gelen bir diğer özellik ise karakter sayısı. 300 karakter sınırlaması bulunan TikTok yeni özelliği ile kullanıcılarına 2200’e kadar karakter imkanı sunuyor. Bu sayede artık TikTok Instagram ile aynı karakter sayısına ulaşmış oldu.

TikTok’un en dikkat çekici yeni özelliği ise TikTok Shop. TikTok kendi ürünlerini satmak isteyen kullanıcılarına ve markalara alışveriş imkanı sunuyor. Bu özellik ile birlikte artık Tiktok kullanıcıları TikTok Shop üzerinden alışveriş yapabilecek.
İngiltere’de kullanılmaya başlayan bu özellik Kanada ve ABD gibi ülkelerde kullanılmaya başladı.
Bu üç özelliğin yanı sıra TikTok videolara eklenen ses efektlerini de arttırdı.

TikTok

Video paylaşım uygulaması olarak en çok kullanılan TikTok’un günümüzde takipçi sayısı milyonlara ulaşmıştır. Dünya çapında kullanıcı sayısı 1 milyarı geçen TikTok, günden güne kullanıcı sayısını arttırmaktadır.
Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’ta kısa sürede binlerce TikTok kullanıcısına ulaşarak izlenme sayısını arttırabilirsiniz.