Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, dijital kanalları (Sosyal medya, Google, web site) kullanarak ürün veya hizmetlerin tanıtılmasıdır. Dijital pazarlama ile kısa sürede hedef kitlenize ulaşıp, faaliyetlerinizi satışa dönüştürebilirsiniz. Özellikle dijitalleşen dünyamızda dijital pazarlamanın önemi artmaktadır.

Google Ads, Google aracılığı ile ulaşılabilen her yerde reklam yayınlamanızı sağlayan reklam hizmetidir. Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru olan Google’a reklam vermek, sitenize daha çok ziyaretçi çekmenizi sağlar.
Farklı reklam modellerini bir araya getiren Google Ads, işletmelerin büyümesine katkıda bulunarak marka bilinirliğinizi artırır.
Google reklamlarıyla her alanda ulaşılabilir olursunuz. Bu noktada önemli olan anahtar kelime seçimidir.

Nowus Digital, Google Ads ile detaylı bir hedef kitle analizi yaparak, hedef kitleye uygun reklam modelleri belirleyip minimum maliyetle yüksek kazançlar elde etmeniz için çalışır.

Sizi elaleme reklam edelim.

01

Marketing

Arama Motoru

SEO, dijital ortamda kullanıcıların ürün veya hizmet için yaptıkları aramayla ilgili doğru sonuçların gösterilmesidir. Kullanıcılar markaların web sitelerine ulaşmak için genellikle ilk sayfada yer alan sonuçlara bakar. Arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer almak için doğru bir SEO çalışması yapılması gerekir. SEO, anahtar kelimelerle doğrudan alakalıdır. Böylece ilgili web siteye trafiği çekmeyi hedefler.
Alanında uzman ekibimiz tarafından yapılan SEO çalışmaları ile sizde arama sonuç sayfasında ilk sırada yer alın.

sosyal medya

Markaların sosyal medyada yer almaları günümüzde önemlidir. Markalar sosyal medya üzerinden hedef kitlesine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşır.
Nowus Digital olarak sosyal medya içeriklerinizi oluşturup, paylaşıma hazır hale getiriyoruz. Görsel tasarım, içerik ve metin yazımı, videolu içerikler ile sosyal medyanıza hareket kazandırıyoruz.

02

Marketing

03

Marketing

Entegre Dijital

Entegre dijital, markanızın temsil edilmesi gereken tüm dijital platformları içerir.
web sitesi, blog, sosyal medya platformları, e- mail platformları, dijital içerik platformları, dijital reklam platformlarında markanızın temsil edilmesidir.

Entegre Dijital hizmetimiz ile tüm dijital platformlarda yer alarak marka bilinirliliğinizi arttırın.

Dijital Pazarlamada Önemli 4 Adım

Dijital pazarlama ile marka bilinirliliğinizi
satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Doğru bir şekilde dijital pazarlamanın yapılması için öncelikle marka hedeflerinizin belirlenmesi gerekir. Belirlenen hedeflerden sonra hedeflere uygun strateji belirlenmesi gerekir. Doğru belirlenen strateji ile hedef kitlenizin markanızı tanıması hızlı bir şekilde gerçekleşir.
Bir sonraki adım uygulama ve raporlamadır.

ELDE ET

Müşterinin ilgisini çekebilmek amacıyla yapılan aktivitelerdir. Bu aşamada müşteriyi satış kanalına yönlendirme hamleleri uygulanır.

Discover
Kazan

Müşteri istenilen ortama girdikten sonra, satıcının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak aktivitelerdir.

Discover
Ölç-Optimize et

Bu aşama, yanlış ve doğru hamleleri saptamak ve rakiplerle firmaların karşılaştırılması açısından önemlidir. Eğer optimize sağlanamıyorsa, yapılan çalışmanın hiçbir anlamı kalmamaktadır.

Discover
Sahip çık-Büyüt

Halihazırda müşteri olan kişileri memnun etme ve bunların daimi müşteri olmaları için çalışmak. Örneğin iyi bir müşteri hizmeti sunma, E-mail marketing, fiyatlandırma stratejileri, topluluk oluşturma...

Discover