SEO DANIŞMANLIĞI

SEO, dijital ortamda kullanıcıların ürün veya hizmet için yaptıkları aramayla ilgili doğru sonuçların gösterilmesidir. Kullanıcılar markaların web sitelerine ulaşmak için genellikle ilk sayfada yer alan sonuçlara bakar. Arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer almak için doğru bir SEO çalışması yapılması gerekir.

SEO danışmanlığı alarak Google arama sayfalarında ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Nowus Digital, markanız için en iyi SEO stratejileri geliştirip, Google’da ilk sıralarda yer almanız için çalışır.

Nowus Digital olarak SEO Danışmanlığı alanında uzman ekibimizle markanızı bir adım öteye taşıyalım.

SEO NEDİR?

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu web sitenize trafik çekip, organik aramalarda üst sıralarda yer almanızı sağlar. Bu süreç uzun bir süreçtir, emek ve disiplin ister. SEO Danışmanlığı alarak hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanız, satış oranlarınızı arttırmanızı sağlar. Yapılan SEO çalışması ile marka bilinirliğiniz artar. 

Nowus Digital vermiş olduğu SEO Danışmanlığı hizmeti ile müşteri odaklı çözümler üretip, müşteri dönüşlerine göre çalışma ve analiz yapar.

SEO Neden Önemli?

SEO, sizi arama motorlarında en üst sıraya yerleştirmeyi hedefler. Doğru anahtar kelimelerle web sitenize hedef kitlenizi çekmeyi sağlar. Bu alanda bir çok markaya yol gösteren Nowus Digital, web sitelerinin ilk sayfada yer almasını sağlar.

01

SEO

Analiz ve strateji

Nowus Digital ekibi olarak profesyonel SEO hizmeti sunmaktayız. Markanızın arama sonuç sayfalarında en iyi şekilde görünmesi ve web sitenize trafik çekmek için doğru SEO analizinin ve stratejilerin uygulanması gerekir.
Uzman ekibimiz tarafından markanız için hazırlanan SEO analiz aşamasıyla markanızın hedeflerine uygun stratejiler belirlenerek marka bilinirliliğinin arttırılması hedeflenir.

site içi seo

Markanızın dijital ortamda ilk sıralarda gösterilmesi için site içi SEO yapılarak eksik olan yerler tamamlanır. Uzman SEO ekibimiz; başlık etiketleri, site içi bağlantılar gibi özellikler optimize ederek markanızın arama motorlarında üst sıralarda gösterilmesini hedeflemektedir.

SEO hizmetimiz kapsamında hedef kitleniz ile etkileşiminizi arttırmaktayız.

02

SEO

03

SEO

içerik geliştirme

Belirlenen anahtar kelimeler ile oluşturulan içerikler web sitenizin trafiğini arttırır. Özgün bir şekilde hazırlana SEO uyumlu içerikler, markanızın bilinirliliğinin artmasını sağlar.
Sürekli ve özgün içerik desteğimiz ile markanızın arama sonuç sayfalarında yükselmesini sağlıyoruz.

site dışı seo

Site dışı SEO, markanızın dijital platformlarda tanıtılması çalışmasıdır. Site içi SEO çalışmalarının tamamlanması sonucunda marka bilinirliliğinin arttırılması için site dışı SEO çalışması yapılır.

SEO ekibimiz markanızın, doğru anahtar kelimelerle en iyi sıralamayı elde etmesi için çalışır.

04

SEO

05

SEO

süreklilik

Gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmalarımızın sürekli olmasını hedefliyoruz. Bu nedenle SEO çalışmalarımızı marka hedeflerine uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.
Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için düzenli şekilde SEO çalışmalarımızı rapor halinde sunuyoruz.

Neden Nowus Digital?

Nowus Digital olarak vermiş olduğumuz SEO Danışmanlığı hizmeti ile markanız için arama motorlarına uygun çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Belirlediğimiz SEO stratejileri ile yaptığımız çalışmaların kalıcı olmasını istiyoruz. Deneyimli ekibimiz ile çalıştığımız markaların potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlayarak, bilinirliğini arttırmak için çalışıyoruz.