GRAFİK TASARIM

Grafik tasarımı, markaların hedef kitlelerine ulaşmak için ürün veya hizmet pazarlaması yapması için kullanılır. Biliyoruz ki görsellik yazılı metinlerden daha fazla akıllarda kalıcıdır. Biz de yaptığımız grafik tasarım çalışmalarıyla markaların akıllarda kalıcılığını arttırıyoruz. Biz, hayal gücü ve yaratıcılığın birleşimi ile markanıza grafik tasarım hizmeti sunuyoruz. Grafik tasarımı; logo tasarımı, web site tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, afiş ve broşür tasarımları, kartvizit ve katalog, illüstrasyon, tipografi alanında genellikle kullanılır.

01

Introduce

LOGO TASARIMI

Markanın kimliğine, vizyon ve misyonuna uygun özgün bir şekilde tasarlanan logo ile hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşırsınız.
Özgün bir şekilde markanızın hedeflerine uygun tasarladığımız logolar ile akılda kalıcılığınızı arttırmayı hedefliyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, firmaların kendilerini görsel öğeler ile somut hale getirerek imaj oluşturmasıdır. Kurumsal kimlik aynı zamanda marka imajını temsil eder.
Kurumsal kimlik hizmetimiz ile rakipleriniz arasında fark yaratın.

02

Introduce

03

Introduce

Katalog ve Broşür

Markanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi vermek için yapılan çalışmalardır. Katalog ve broşür ile kendinizi müşterilerinize daha etkili şekilde anlatırsınız. Amaç, dikkat çekip akılda kalıcılığı arttırmak.

E-Mail ve Banner

Çekici bir e-mail tasarımına sahip bağımsız reklamlar, hedeflenen potansiyel müşterilere veya mevcut müşterilere gönderilir.

Nowus, fikirlerinizi müşterilerinize etkili mesajlar gönderebilecek ilgi çekici bir ilan haline getirmenize yardımcı olur.

04

Introduce

05

Introduce

Outdoor

Açık hava reklamları olarak da alandırılır. Hedef kitlenin gün içinde gördüğü reklamlara Outdoor reklamlar denir. Hedef kitlelere ulaşmak, akılda kalıcılığı arttırmak için markalar tarafından tercih edilir. Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan outdoor reklamları ile marka bilinirliliğinizi arttırın.

Etkili Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik tasarım hizmetimiz ile dikkat çekici ve özgün tasarımlara sahip olursunuz.
Kalıpların dışına çıkarak yaratıcı fikirlerle sunduğumuz grafik tasarım hizmeti ile akılda kalıcılığı ve marka bilinirliliğini arttırmak için çalışıyoruz.

TASARIM

Dikkat çekici ve özgün bir şekilde hazırladığımız tasarımlar ile farklılığı hissedin.

FİYAT

Uygun fiyatlı grafik tasarım hizmetimiz ile hedef kitlenizin dikkatini çekin.

REKABET

Rakiplerimizi sürekli takip ediyor, kendimizi her zaman geliştirmek için çalışıyoruz.