ADS'DE İDDİALI KAMPANYA

Doğru reklam stratejisi ile gelirinizi
30 günde 2 katına çıkaralım.

Üstelik memnun kalmazsanız paranız iade!

Nowus Digital, yepyeni bir kampanya ile karşınızda!
1 ay içerisinde reklam gelirlerinizi iki katına çıkartıyoruz. Deneyim, tecrübe ve müşteri güvenine dayalı iş politikasıyla Nowus Digital, markanızın reklam gelirlerini büyütmeye geliyor. Siz de markanızı büyütmek için formu doldurun.

Yönettiğimiz Firmaların Roas Değerleri en az %400 Artış Gösterdi

Roas; dijital reklamlar için hesaplanan ve takip edilen pazarlama metriğidir. Roas değeri ile reklamın sayısal performansını kolay bir şekilde değerlendirir. Roas için kısaca, reklam harcamalarının kazancı diyebiliriz.

Alanında uzman ekibimiz tarafından yönetilen Roaslar sayesinde çalıştığımız markaların reklam geri dönüşlerini sürekli arttırıyoruz.
Şu ana kadar büyük bir titizlilikle çalıştığımız firmaların Roasları %400’e kadar artış göstermektedir.

Firmanıza özel doğru mecralarda doğru strateji ile reklam çıkalım.

Nowus Digital aracılığıyla müşterilerinize ulaşabileceğiniz her yere reklam verme avantajından yararlanın.

Hedef Kitle Belirleme

Reklamlarınız ile ulaşmak istediğiniz hedef kitleye uygun reklam modeli belirleyerek kısa sürede kitlenize ulaşalım.

Bütçe Belirleme

Her ay dijital pazarlama reklamlarına harcamak istediğiniz bütçeyi rakiplerinizi göz önünde bulundurarak belirleyelim.

Reklam Modelleri

Reklam amacına göre ve hedef kitlenize uygun reklam modelleri belirleyerek kısa sürede marka bilinirliliğinizi arttırıyoruz.

Reklam Alanlarımız

Hizmetlerimiz

Google

Google AdWords, Google’ın dijital reklam ağıdır. Kullanıcılar arama yaptıklarında ve Google ürünlerinde (örneğin Google Maps ve YouTube) reklamları görürler. 

Meta

Meta reklamlar, web sayfalarının arka planında çalışan ve kullanıcının direk olarak gözlemleyemeyeceği reklamları ifade eder. Örneğin, çerezler veya pixels gibi teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilir.

Linkedin

LinkedIn reklamları, LinkedIn’in dijital reklam ağıdır. LinkedIn reklamları, özellikle B2B pazarlama, işletmeler arası pazarlama ve iş fırsatlarının tanıtımı gibi amaçlar için kullanılabilir.

Twitter

Twitter reklamları, Twitter’ın dijital reklam ağıdır. Reklamlar, Twitter’da görüntülenir ve tweet gibi görünürler. Twitter reklamları, marka farkındalığı, takipçi kazanma, web trafiği ve satışlar gibi amaçlar için kullanılabilir.

Youtube

YouTube reklamları, YouTube’un dijital reklam ağıdır. Reklamlar, YouTube videolarının başlangıcında, ortasında veya sonunda görüntülenir. YouTube reklamları, marka farkındalığı, web trafiği, satışlar veya abonelik kazanma gibi amaçlar için kullanılabilir.

TikTok

TikTok reklamları, TikTok’un dijital reklam ağıdır. Reklamlar, TikTok videolarının başlangıcında, ortasında veya sonunda görüntülenir. TikTok reklamları, marka farkındalığı, web trafiği, satışlar veya takipçi kazanma gibi amaçlar için kullanılabilir.

WEB SİTE TRAFİĞİNİ ARTTIRIN

Google ADS reklamları ile kısa sürede web sitenizin trafiğini arttırın. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey, iyi belirlenmiş Google ADS stratejisi.
Alanında uzman ekibimiz tarafından markanız için en iyi şekilde belirlenen Google ADS reklamları ile hedef kitlenizi web sitenize çekebilirsiniz.

İşinizi Büyütün

Google ADS ile vereceğiniz reklamlar ile işinizi kısa sürede büyütün.

Pazarlama Hedeflerinize Ulaşın

İşletme amacına uygun seçeceğiniz Google ADS reklam modelleri ile hedeflerinize ulaşın.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizi ile rakipleriniz arasında fark yaratın. Anahtar kelime analizi ile hedef kitlenizin sizi keşfetmesini sağlayın.

Reklam Performansını Ölçün

Google ADS reklamlarını hızlı bir şekilde kontrol edin. Sonuçları iyileştirmek için düzenlemeler yapın.